Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Питання

Ми дамо відповіді на будь-які ваші запитання, а також готові врахувати всі ваші прохання і побажання.

Купівля власної квартири — це завжди дуже серйозне і відповідальне рішення, яке може повністю змінити життя. Зазвичай, потенційні власники ретельно підходять до вибору помешкання, і на різних етапах пошуку постійно виникає безліч питань.

 • Чому така низька ціна?

  – Цінова політика обумовлена декількома факторами. По-перше, будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією з заповненням газоблоком (газобетоном), який значно дешевший за цеглу, але при цьому володіє низкою незаперечних переваг: він легший і тепліший за цеглу або пінобетон, відчутно прискорює процес будівництва і, до того ж, це екологічно-чистий матеріал, тому що складається з природних матеріалів. По-друге, низька ціна стала можливою за рахунок невеликої площі квартир, а також застосування сучасних технологій будівництва, які мінімізують витрати технічних і людських ресурсів. Наприклад, використовується технологія стрічкового фундаменту, який дешевший за плитковий монолітний фундамент.

 • Як будинок може бути без фундаменту?

  – Будинок не може бути без фундаменту. При зведенні будинків використовується стрічковий фундамент, який являє собою замкнутий контур із залізобетонних балок, що зводиться під усіма несучими стінами будівлі і передає ґрунту навантаження від будівлі. Стрічковий фундамент дозволяє зводити на своїй основі різні типи будівель, використовуючи при цьому набагато меншу кількість будівельних матеріалів, а також проводити значно менше земляних робіт у порівнянні з плитним монолітним залізобетонним фундаментом (і, в кінцевому підсумку, помітно знижує вартість усього фундаменту), що робить стрічковий фундамент найпопулярнішим видом основи в малоповерховому будівництві.

 • Які матеріали використовують для будівництва?

  – У будівництві «Європейки» використовують лише перевірені та надійні європейські матеріали. В основі будинків — стрічковий залізобетонний фундамент, перша фундаментна плита — моноліт, інші плити перекриття — панельні збірні. Самі будинки — монолітно-каркасні, стіни — з газоблоку.

 • Де буде розташована «Європейка»?

  – У Софіївській Борщагівці — приміському районі Києва, що активно розвивається, в житомирському напрямку. Зручне розташування «Європейки» дозволяє буквально за 7 хвилин доїхати до Кільцевої дороги, яка фактично є в'їздом до Києва. «Європейка» розташована в тихому мальовничому зеленому місці, далеко від міського шуму і суєти, об'єднуючи всі переваги заміського життя, перебуваючи при цьому всього в декількох кілометрах від столиці.

 • Яка інфраструктура «Європейки»?

  – «Європейку» можна по праву назвати міні-містом з усіма необхідними інфраструктурними об'єктами. Забудовником заплановано будівництво на території двох дитячих садків, школи, торгово-розважального центру, супермаркету, передбачено відкриття банківських відділень, аптек, кафе, фітнес-центру, салону краси, продуктових маркетів, медичного центру, центру дитячого розвитку. Також «Європейка» надасть максимальні можливості для активного дозвілля і відпочинку: безліч дитячих і спортивних майданчиків, стадіон, бігові та прогулянкові доріжки, зелені зони з місцями для відпочинку і т. д.

 • Хто забудовник «Європейки»? / Що вже збудовано?

  Building Development Holding — будівельно-девелоперський холдинг із головним офісом у Швейцарії, який об'єднує понад 10 українських компаній. Починаючи з 2010 року, наш персонал реалізує амбітні будівельні проекти в Україні. На сьогодні в портфелі девелопера об'єднані п'ять житлових комплексів у зеленому передмісті Києва: «Львівський», «Празький квартал», «Аметист», «Echo park» і «Європейка». Всього за 5 років було побудовано більше 40 багатоквартирних будинків.

 • Чи є дозвільна документація і де її можна побачити?

  Вся необхідна дозвільна документація в наявності і може бути представлена у відділі продажу. Ви також можете ознайомитися з документами онлайн, у розділі «Документи» на нашому сайті.

 • Скільки будинків буде зведено?

  – Заплановано будівництво понад 200 секцій будинків на більш ніж 13 тис. квартир, а також низки інфраструктурних об'єктів.

 • Скільки квартир буде на поверсі?

  – У будинках першої черги передбачено розміщення 10 квартир на поверсі. У другій черзі, в залежності від секції, буде від 10 до 12 квартир на поверсі.

 • Які планування передбачені?

  – Пропонуються різноманітні види 1-, 2- і 3-кімнатних квартир площею від 19 до 61 кв. м. З детальними схемами планувань можна ознайомитися на сайті у розділі «Квартири» або у Центрі продажу.

 • Яка транспортна розв'язка?

  – Зручна транспортна розв'язка з виїздом на Кільцеву дорогу (7 хв. автівкою). Дістатися до «Європейки» можна маршрутними таксі 742 та 796 від станції метро «Академмістечко» або маршрутними таксі 742, 744, 769, 796, 824 — від лінії швидкісного трамвая. Також запланований запуск власних маршрутних таксі від комплексу до найближчих станцій метро. Також планується організація виїзду в напрямку Вишневого (через вул. Київську) і на Кільцеву дорогу в напрямку Одеської траси.

 • Чи є паркінг?

  – Передбачено достатню кількість наземних паркомісць за периметральним принципом (навколо житлових кварталів). Із метою безпеки дворові території будуть закритими.

 • Чи будуть школи / садочки поруч / побудовані?

  – Заплановано будівництво двох дитячих садків і школи на території комплексу, а також супермаркету, бізнес-центру, стадіону, дитячих та спортивних майданчиків та ін.

 • Які терміни здачі / введення в експлуатацію будинків?

  – Перша черга будівництва вже введена в експлуатацію. Здача другої черги запланована на 1 березня 2017 року.

 • Чому так швидко зводять будинки?

  – Високі темпи будівництва зумовлені низкою об'єктивних причин. По-перше, це технологічний аспект — малоповерхова забудова (4-6 поверхів), стрічковий фундамент, застосування газобетону замість цегли. По-друге, більшість робіт виконується без залучення зовнішніх підрядників компаніями, що входять в єдиний будівельно-девелоперський холдинг за налагодженою системою. По-третє, забудова ведеться без залучення сторонніх інвестицій, з максимальним використанням технічного і людського ресурсів (позмінний графік роботи).

Якщо у вас ще залишилися питання, запитайте у наших менеджерів

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.