Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Всі новини

16.09.2016

Новини з будівельного майданчика житлової програми «Європейка» — за 16 вересня 2016

Будівництво першої черги житлової програми «Європейка» ведеться дуже активно: будинки зараз на фінальних етапах оздоблення, швидко облаштовують прибудинкову територію.

В будинках, що за адресою Соборна 103/1, 103/2, 103/4, 103/5, квартири повністю укомплектовані: встановлені радіатори, газові котли, лічильники на воду, газ — у квартирах, лічильники електроенергії — на поверсі. Всі квартири закриті на ключ.

У під'їздах ведуться оздоблювальні роботи: завершена штукатурка стін, на підлозі вже постелена плитка, на фінальному етапі — фарбування стін, стелі та перил на сходах між поверхами.

В будинках, що за адресою Соборна 103, 103/3, 103/6, 103/7, завершується робота з комплектації квартир: встановлені радіатори, лічильники на воду, монтуються вхідні двері.

Навколо будинків, на ідеально вирівняній території, встановлюють бордюри, кладуть тротуарну плитку, створюють територію пішохідної паркової зони, прокладають комунікації для вуличного освітлення, а також підсистеми для автополиву газонів. Проводять підготовчі роботи для фарбування будинків.

У другій черзі в будинку Соборна 103/8 уже звели цокольний поверх, залили монолітно-каркасні колони, а також збудували зовнішні стіни першого поверху. Ведеться підготовка для залиття міжповерхового перекриття, заливаються несучі стіни під шахту ліфта.

В будинку Соборна 103/9 встановлено цокольний поверх, залиті несучі колони, завезений газоблок для монтування стін.

У будинку Соборна 103/10 к3, к2 вже побудовані перші два поверхи із внутрішніми перегородками. Зараз ведуться підготовчі роботи для перекриття другого поверху.

В секції Соборна 103/10 к1 також уже збудований перший поверх, заливаються несучі колони й монтуються стіни другого поверху.

Розкажіть друзям

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.