Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Всі новини

27.10.2017

Офіційне звернення

Шановні інвестори

За останній рік ми з Вами пройшли складні випробування. Неодноразово компанію шантажували, вимагали кошти, тиснули шляхом скасування дозвільної документації, кожні два тижні компанію перевіряли різні державні органи і весь цей час ви залишались з нами.

Із-за постійного тиску і блокування нашої роботи, компанія була змушена постійно відтерміновувати проведення робіт і тим самим затримувалися строки передачі ключів інвесторам.

Проте 25 жовтня сталася переломна подія у довгому протистоянні компанії BD Holding та недружніх зацікавлених осіб, а саме, була затримана група осіб, що вимагали кошти та шантажувала компанію. Ми переконані, що це покладе край створенням перешкод для вчасного завершення робіт та передачі ключів.

На даний момент, для завершення робіт на другій черзі житлової програми "Європейка" залишилось виконати роботи із влаштування зовнішніх мереж газифікації, частково фасадні роботи та роботи з благоустрою.

Вимушені Вам повідомити, що компанія BD Holding строки передачі ключів та заселення по другій черзі житлової програми "Европейка" переносяться на 25 грудня 2017 року.

Приносимо вибачення та запевняємо, що докладемо усіх зусиль, щоб ви отримали ключі у визначений термін.

Дякуємо за розуміння і Вашу підтримку.

Розкажіть друзям

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.