Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Всі новини

07.02.2017

Шановні Покупці!

Шановні Покупці!

Будинки та споруди житлової програми «Європейка» відповідно до затвердженої проектної документації та вимог протипожежної безпеки не передбачають скління балконів.

У зв’язку із наявними зверненнями з даного приводу, нагадуємо що відповідно до п. 4.13. Договору купівлі-продажу майнових прав, покупцю не дозволяється без погодження та необхідних дозволів відповідних житлово-експлуатаційних організацій, органів влади та місцевого самоврядування самовільно змінювати існуючі фасади та їх частин шляхом реконструкції (зміни конструктивних елементів, форми, зовнішнього вигляду, скління) балконів та лоджій, фарбування, обличкування та розміщення будь-яких елементів, що може призвести до порушення цілісності фасаду та порушення вимог протипожежної безпеки, інтересів інших осіб та учасників відносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Разом із цим, самовільне скління балконів може привести не тільки до порушення цілісності архітектурного задуму та проектної документації житлової програми, але й вимог чинного законодавства, зокрема, ст. 152 Житлового кодексу України, ст. 28 Закону України «Про архітектурну діяльність», ст. 25 Закону України «Про основи містобудування», п. 4.10. приміток 2 ДБН В.2.2-15-2005, п. 1.4.5 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, вимог протипожежної безпеки та інтересів інших учасників.

Власники квартир, які самовільно засклили балкони, будуть зобов’язані здійснити їх приведення у попередній стан за власні кошти. Також, забудовник залишає за собою право провести розскління таких балконів силами обслуговуючих підприємств, а власникам квартир будуть направленні рахунки для відшкодування понесених витрат.

Дякуємо за розуміння.

Розкажіть друзям

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.