Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Всі новини

15.12.2016

Щодо будинків за адресою вул. Соборна 103/6 та 103/7

Шановні покупці

Відповідно до статті 40 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” замовник будівництва зобов’язаний сплатити в повному обсязі кошти пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту до моменту введення будинку в експлуатацію.

Договір пайової участі між ТОВ “Європейка”, яка є замовником будівництва та Софіївсько-Борщагівською сільською радою був підписаний лише 12 грудня 2016 року. Відповідно до умов даного договору, замовник зобов’язаний сплатити увесь розмір пайової участі протягом 1 місяця з моменту підписання даного договору. Однак, станом на сьогодні, пайова участь за будинки 103/6 та 103/7 сплачена в повному обсязі. У зв’язку із цим, нами подані декларації про готовність будинків до експлуатації і будуть зареєстровані до 20 грудня 2016 року. Одразу після отримання зареєстрованих декларацій, останні разом з заявами про присвоєння поштових адрес будуть подані на засідання виконкому Софіївсько-Борщагівської сільської ради, який має відбутися на наступному тижні і на ньому буде розглянуте питання про присвоєння поштової адреси даним будинкам. Одразу після отримання усіх вище перелічених документів та підписання акту прийому-передачі майнових прав на кожен об’єкт право власності буде зареєстроване протягом 25 робочих днів.

Також, звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до п.2.10 Договору купівлі-продажу майнових прав термін введення в експлуатацію будинку може бути перенесено в строк, що не перевищує 4 місяців.

У зв’язку із викладеним вище, покупці квартир та нежитлових приміщень будуть обов’язково додатково повідомлені нами про отримання декларацій про готовність до експлуатації та поштових адрес на дані будинки.

Розкажіть друзям

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.