Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Як купити?

Запрошуємо вас ознайомитися з умовами придбання квартир у межах житлової програми «Європейка».

Продаж житла вимагає зручних умов купівлі для майбутніх власників. А з «Європейкою» ви не лише отримаєте повний пакет переваг (квартири високої якості, розвинену інфраструктуру та зручне транспортне розташування), а й зможете відчутно зекономити на купівлі помешкання поруч із Києвом.

Умови купівлі*

У вас є можливість забронювати будь-яку вподобану квартиру, при цьому час відразу ж починає працювати на вас, так як з моменту внесення завдатку та складання договору ціна квадратного метра обраної вами квартири вже не зміниться ні за яких обставин.

Після того як ви внесли завдаток за квартиру у вас є час для 100% оплати квартири, при цьому банки не беруть участі в угоді і від вас не буде потрібно надання довідки про доходи.

Коли рішення про покупки квартири прийнято, вам необхідно відвідати офіс відділу продажів, де кваліфікований персонал допоможе підібрати оптимальний варіант і оформити договір. Для цього вам необхідно мати при собі: паспорт та ідентифікаційний код покупця.

Умови розстрочки*

Так само є можливість придбання квартири в розстрочку, при цьому мінімальний аванс повинен становити 30%. Розстрочка надається тільки до введення об'єкта в експлуатацію!

Після здачі будинку комісії і його повного введення в експлуатацію, ви стаєте першим власником об'єкта нерухомості, отримуючи свідоцтво про право власності.

Пам'ятайте, що ми готові відповісти на будь-які ваші питання, а також врахуємо всі ваші побажання і прохання. Чекаємо вас в нашому офісі!

* - подробиці уточнюйте у менеджерів відділу продажу.

Якщо у вас ще залишилися питання, запитайте у наших менеджерів

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.