Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Забудовник

Житлову програму «Європейка» реалізовує будівельно-девелоперський холдинг із надійною репутацією – Building Development Holding, який об'єднує понад 10 українських компаній. Головний офіс холдингу розташований у Швейцарії.

Спеціалісти BD Holding здійснюють амбітні будівельні проекти в Україні з 2010 року. Безумовною перевагою компанії є раціональне використання ресурсів і оптимізована система бізнес-процесів, від архітектурних рішень до логістики і роботи з підрядними організаціями, що дозволяє забудовнику впевнено конкурувати на ринку житла різних класів — від «Економ» до «Комфорт +».

Інші проекти забудовника

На сьогодні в портфелі девелопера об'єднані чотири житлові комплекси у передмісті Києва: «Львівський», «Празький квартал», «Аметист» та «Echo park». Усього за 5 років спеціалістами компанії зведено понад 35 багатоквартирних будинків. Кожен житловий об’єкт — це продумана, оптимально впорядкована територія з розвиненою інфраструктурою, громадським транспортом у пішій доступності та власною обслуговуючою організацією.

«Аметист»

Новий формат сучасного житла

«Аметист» — багатофункціональний житловий комплекс у передмісті Києва з усією необхідною інфраструктурою та низкою інших переваг. Комплекс розташований у мальовничому, екологічно чистому тихому місці в безпосередній близькості від Києва. «Аметист» оточують парки, ліс, річка, озеро, а з вікон практично кожної квартири відкривається шикарна панорама Києва.

«Празький квартал»

Міський комфорт у заміському середовищі

«Празький квартал» — міні-аналог неперевершеної Праги в селі Петропавлівська Борщагівка. Це не лише комфортне, а й безпечне житло, оскільки вся територія комплексу постійно перебуває під охороною. Тут кожна квартира вирізняється продуманим і зручним плануванням. Цей заміський житловий комплекс, як і справжнє європейське містечко, підкуповує не тільки своєю розміреністю, а й пропонує абсолютно новий спосіб життя.

«Львівський»

Найкраще рішення за доступною ціною

«Львівський» — новий затишний житловий комплекс, що ідеально підходить для тих, хто не бажає жити серед галасу великого міста і дихати важким повітрям мегаполісу. ЖК «Львівський» має безліч переваг і, що найголовніше, пропонує комфортне та доступне житло поруч із Києвом. Більше 1500 сімей вже оцінили затишну атмосферу і фінансову вигідність новобудов «Львівського».

«Echo park»

Атмосферний квартал у зеленому передмісті

«Echo park» — не лише комплекс будівель, а місце, яке ви із задоволенням назвете своєю домівкою. Це відображення вашої мрії про ідеальне помешкання з урахуванням інноваційних досягнень світової архітектури та урбаністики. При його створенні враховані всі деталі, щоб зробити кожен куточок зручним і приємним для проживання. Комплекс розташований у тихому мальовничому місці з лісом, парком та озером, при цьому лише в кількасот метрах від Києва.

Закрити

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.