Будь ласка, поверніть ваш пристрій

в горизонтальне положення для більш зручного використання нашого сайту

Для більш комфортного використання сайту, будь ласка, оновіть свій браузер до більш актуальної версії

вул. Соборна 103, с. Софіївська Борщагівка, Київська область +380 44 331-26-26

Житлова програма
«Європейка» —

це швидке, недороге, але надійне будівництво вашого омріяного дому.

Основне завдання цієї програми полягає в оновленні житлового фонду міст і надання широким верствам населення якісного і доступного житла в рамках проєвропейського курсу нашої держави. Також «Європейка» передбачає створення цілих житлових районів у різних областях України формату «містечко у місті» з усіма необхідними інфраструктурними об'єктами.

Доступність

Програма дозволяє зробити житло в різних регіонах нашої держави доступнішим за рахунок використання сучасних будівельних матеріалів, зменшення метражу квартир, а також застосування новітніх технологій будівництва, що значно мінімізують витрати технічних ресурсів та людської праці. Тож, житловій програмі «Європейка» під силу реалізувати Ваше бажання про власну квартиру, оскільки вона пропонує недорогі квартири, навіть у столичному регіоні.

Надійність

Житлову програму «Європейка» розробив і втілює в життя будівельно-девелоперський холдинг Building Develomment Holding. Спеціалісти холдингу вже 5 років будують житло в Україні. За цей час вони зібрали переконливе будівельне портфоліо, яке засвідчує серйозний підхід до роботи. Тож ви з упевненістю можете скористатися всіма перевагами «Європейки» та інвестувати у власні квадратні метри.

Швидкість будівництва

Ще однією відмітною ознакою житлової програми «Європейка» є високі темпи будування. Це стало можливим завдяки налагодженому циклу будівництва; забудова здійснюється без залучення сторонніх інвестицій, з максимальним використанням технічного і професійного ресурсів. Також важливим є технологічний аспект — малоповерхова будівля (4-6 поверхів), стрічковий фундамент та монолітно-каркасна технологія будівництва із застосуванням газоблоків замість цегли.

Екологія

Житлова програма «Європейка» розпочалася із забудови у селі Софіївська Борщагівка поблизу Києва, бо саме тут, в оточенні природи, комфорту та затишку, найкраще проводити час зі своїми рідними й близькими. Це мальовничий куточок зі свіжим повітрям та зеленню, серед якого легко забуваєш, що зовсім поруч перенасичена галасом і вихлопами автівок столиця.

Якість будівництва

Контроль за будівельними та бізнес-процесами з боку материнської компанії, що розташована у Швейцарії, є гарантією того, що інвестори отримають якісне помешкання у відповідний строк. Технології європейського зразка, сучасне проектування, сертифіковані матеріали дозволяють бути впевненими у довготривалому терміні експлуатації житла. Важливо й те, що будинки зводять за монолітно-каркасною технологією з надійного, відносно легкого та екологічно чистого матеріалу — газобетону.

Інфраструктура

Житлова програма «Європейка» також забезпечує всім комплексом інфраструктурних об’єктів, які потрібні для комфортного життя, безпосередньо на території забудови. Це справжнє міні-містечко, де все необхідне поруч із вашим домом. Ви не відчуєте різниці в комфортному доступі до об’єктів соціальної та побутової інфраструктури, навчанні та дозвіллі в порівнянні з проживанням у місті.

Закрити

У вас є питання?

Вкажіть, будь ласка, своє ім'я та номер телефону і наш менеджер найближчим часом передзвонить вам.

Дякуємо!

Ваше повідомлення успішно відправлено.